Kontakt

IGEPA Libra Vitalis AS

Reklaammaterjalide müügisalong Creolink avatud E-R kl 9-16.00
E-mail: creolink@igepa.ee; tel: 612 0546

Kontor, näidistesaal ja ladu: Peterburi tee 81, 11415 Tallinn
Tel: 612 0541; e-mail: tellimine@igepa.ee; info@igepa.ee

Töötaja Amet Kontori nr Mobiil E-mail
Ave Rajasalu Trükipaberite müügijuht 612 0545 527 5700 ave.rajasalu@igepa.ee
Vilena Pilnik Trükipaberite müügijuht 612 0544 514 5551 vilena.pilnik@igepa.ee
Nele Pindis Trükipaberite müügikonsultant 612 0541 505 8526 nele.pindis@igepa.ee
Anno Aloe Eripaberite, reklaambannerite ja -tekstiili müügijuht. Laiformaatprinterid ja lõikurid 612 0547 512 3191 anno.aloe@igepa.ee
Ruve Osula Reklaammaterjalide müügijuht 612 0546 5307 0621 ruve.osula@igepa.ee
Marion Pärtin Reklaammaterjalide müügikonsultant. Reklaamgraafika 612 0546 522 1274 marion.partin@igepa.ee
Risto Tasane Reklaammaterjalide müügikonsultant. Valguskastilahendused 612 0546 5336 4430 risto.tasane@igepa.ee
Ahto Tali Reklaammaterjalide müügikonsultant. Rullmaterjalid 612 0546 5302 7992 ahto.tali@igepa.ee
Aivar Liit Tegevdirektor 612 0543 503 8290 aivar.liit@igepa.ee
Sten Martin Marketingi- ja müügidirektor 612 0549 5300 3955 sten.martin@igepa.ee
Maret Kangro Pearaamatupidaja 612 0540 maret.kangro@igepa.ee
Oliver Meipalu Müügiinsener 5593 8771 oliver.meipalu@igepa.ee
Stanislav Katšin Hooldusinsener 5343 6399 stanislav.katshin@igepa.ee
Meelis Merilain
Logistikajuht 5668 0445 meelis.merilain@igepa.ee
Tanel Määr Laotöötaja 5300 0609 ladu@igepa.ee
Artur Piiling Laotöötaja 5304 3649 ladu@igepa.ee
Siim Mikson Laotöötaja 5804 6506 saag@igepa.ee
Jaanus Sepp Laotöötaja 5590 6456 saag@igepa.ee
Priit Vogt Autojuht 5305 5116 ladu@igepa.ee
Sven Küttis Autojuht 5349 1554 ladu@igepa.ee